Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:00 - 08:45
2. tund 08:55 - 09:40
3. tund 10:00 - 10:45
4. tund 11:05 - 11:50
5. tund 12:10 - 12:55
6. tund 13:15 - 14:00
7. tund 14:10 - 14:55
8. tund 15:05 - 15:50
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Õppetöö konsultatsioonid

Tallinna Õismäe Vene Lütseum 
2016-2017.õppeaasta
Konsultatsiooni aeg
 
Perekonnanimi Eesnimi Kabinet Päev Aeg
Afanasieva Anna 103 kolmapäev 13.15 – 14.00
Andrejeva Jelena 309 esmaspäev 15.00 – 15.45
Andrejeva Natalja 418 reede 15.05 – 15.55
Aparina Olga 332 neljapäev 14.10 – 14.55
Bahur Jana            121 reede 13.15 – 14.00
Balobejeva Jelena 316 esmaspäev 13.15 – 14.00
Bebekh Elena 315 esmaspäev 14.05 – 15.30
Birina Niina                    333 reede 13.00 – 13.45
Butseva Olga 315 teisipäev 14.10 – 15.30
Danilo  Jelena                 123 kolmapäev 13.15 – 14.00
Gevorgjan Marina 312 teisipäev 14.00 – 15.30
Gortšakova Olga            327 neljapäev 15.00 – 16.00
Gradusov Denis spordisaal reede 15.00 – 16.00
Grigorjev Anatoli 334 esmaspäev 14.00 – 15.30
Gureeva  Nataliya            414 neljapäev 15.00 – 16.00
Gurjanov Jevgeni        spordisaal teisipäev 15.00 – 16.00
Gusseva Anžela         126 neljapäev 13.15 – 14.00
Jalakas Erika                 311 kolmapäev 15.00 – 16.00
Kabrits Tatjana       spordisaal teisipäev 15.00 – 15.45
Kolesnikova Eleonora      327 teisipäev 14.30 – 15.30
Kolotygina Irina             232 neljapäev 15.00 – 16.00
Konopljova Jelena          130 teisipäev 13.15 – 14.00
Kosteiko Natalja 109 esmaspäev 13.15 – 14.00
Kromskaja Rima   reede 14.00 – 14.45
Latõševa Anželina arvutiklass neljapäev 15.05 – 15.55
Lindpere Janika 313 teisipäev 14.10 – 15.30
Logvin Jüri 309 teisipäev 14.10 – 14.55
Loos Jelena 317 esmaspäev 14.10 – 14.55
Lužnova Irina 331 kolmapäev 15.00 – 16.00
Matuzova Alla                229 neljapäev 14.55 – 15.40
Migalenyuk Svetlana 108 esmaspäev 13.15 – 14.00
Moisejeva Jelena            329 neljapäev 13.15 – 15.30
Onofriitšuk Galina 230 teisipäev; kolmapäev 14.10 – 14.55
15.05 – 15.55
Otsatalu Jana             110 esmaspäev 14.10 – 14.55
Ozerova Pelageja           228 neljapäev 15.00 – 15.50
Pajo Irina            316 kolmapäev 15.05 – 15.50
Pankratova Jevgenia      129 esmaspäev 13.15 – 14.00
Pantelejeva Julia            128 kolmapäev 14.10 – 15.50
Pereskokova Tatjana       415 neljapäev 15.00 – 16.00
Popkova  Valentina     spordisaal teisipäev 13.00 – 14.00
Pääbus Maarika 336 teisipäev
kolmapäev
15.00 – 15.45
14.00 – 14.45
Rammul Galina         412 kolmapäev 14.55 – 15.40
Rassadinova Jevgenia 124 kolmapäev 13.00 – 14.00
Semiglazova Irina           416 teisipäev 14.00 – 14.55
Simaško Ljudmila          234 teisipäev 15.00 – 15.45
Sjomina Ljudmila          208 teisipäev 14.55 – 15.40
Skoromnõh Anna          127 teisipäev 13.00 – 14.00
Soroka Anne             413 kolmapäev 14.10 – 14.55
Stepanyan Karine 231 kolmapäev 13.00 – 14.30
Sutenkova Jelena 124 teisipäev 14.10 – 14.55
Tumaševa Tatjana 330 kolmapäev 15.00 – 16.00
Žiburtovitš Vjatšeslav    335 neljapäev 15.00 – 15.45
Žuravljov Anatoli    töökoda neljapäev 14.00 – 15.00
Tanaga Sergei spordisaal teisipäev 14.00 – 15.00
Tkatš Jevgenia 332 esmaspäev 13.00 – 14.00
Tšesnokova Natalia         417 esmaspäev 15.00 – 16.00
Vaarmann Elvi            310 kolmapäev 14.10 – 15.40
Varvaruk Regina 125 kolmapäev 13.15 – 14.00
Viriassova Irina             410 esmaspäev 14.10 – 14.55