Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Возьми из мира лучшее и сделай это своим











  • banner
  • banner
  • banner
  • banner

Олимпиады 2014/2015

OLÜMPIAADID 2014/2015
Riigivoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Majandusõpetus 11.klass 
Konstantin Široki – 17.-18.koht 

Niina Sidorenko 
Bioloogia 8.klass
Serafima Afanasieva – 3.koht
 

Ljudmilla Simaško
Füüsika 8.klass
Serafima Afanasieva – 44.koht
9.klass
Juri Volodin - 28.koh
Galina Onofriitšuk
Eesti loodusteaduste
olümpiaad
8.klass
Aleksandr Domaškin - 19.koht
Anna Krupina - 20.koht

Natalja Vassiljeva
Geograafia 8.klass
Serafima Afanasieva - 3.koht
Anna Krupina - 3.koht

Natalja Vassiljeva
Eesti keel 9.klass
Juri Volodin - 6.koht
Rita Juhanson
Keemia 9.klass
Juri Volodin - 3.koht
11.klass
Natalja Baranova - 17.koht
Pelageja Ozerova
Matemaatika ainevõistlus 3-9. klassi õpilaste seas 3.klass
Vladimir Bolhovitin - 6.koht
4.klass
Evelina Grunin – 1.koht
Roman Sinelnik – 5.koht
Maksim Gladkihh – 9.koht
5.klass
Aleksei Popov – 5.koht
Roman Boiko – 6.koht
Aleksandr Legovitš – 6.koht
Jelena Sinelnik – 6.koht
6.klass
Artjom Davydik – 4.koht
Maksimilian Tsenkman – 5.koht
7.klass
Elizaveta Lartšenko – 5.koht
9.klass
Elina-Dariya Davydik – 1.koht
Daniil Lepkin – 4.koht
 
 
Piirkonnavoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Inglise keel 10.klass
Maksim Romanjuk – 9.koht


11.klass
Andrei Jekimenko - 41.koht


12.klass
Karina Kabrits - 35.-37.koht

Irina Pajo


Susanne Adoson


Olga Gortšakova
Geograafia 7.klass
Kirill Kurkin – 53.koht

8.klass
Anna Krupina – 1.-2.koht
Serafina Afanasieva– 1.-2.koht
Anna Preobraženskaja – 10.koht
Aleksandr Domaškin – 13.-14.koht
Elina Gluboki - 53.koht

9.klass
Arina Kuznets - 20.koht

Natalja Vassiljeva


Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva


Natalja Vassiljeva 
Matemaatika 7.klass
Artjom Savin - 49.koht
8.klass
Serafima Afanasieva - 6.koht 
Anna Krupina – 7.-8.koht
9.klass
Marija Koržova - 10.-11.koht 
Elina-Dariya Davydik - 24.-26.koht
12.klass
Rodion Rõbakov - 32.koht

Galina Rammul

Tatjana Pereskokova
Natalya Gureeva

Natalya Gureeva
Natalya Gureeva

Tatjana Pereskokova
Schwerin - Tallinn matemaatikaolümpiaad 11.klass
Konstantin Široki - 10.koht

12.klass
Rodion Rõbakov - 13.-14.koht

Tatjana Pereskokova


Tatjana Pereskokova
Bioloogia 6.klass
Anastassia Ljubimova - 18.koht
Darja Soroka - 19.-20.koht
Jekaterina Beljajeva - 27.-29.koht
Artyom Davydik - 27.-29.koht
7.klass
Ilja Baburin - 22.-24.koht
Arseni Zadvornov - 26.koht
Mihhail Tšulinda - 29.-30.koht
Nikita Šalov - 32.koht
Anita Kraiko - 34.koht
8.klass
Serafima Afanasieva - 3.-4.koht
Anna Preobraženskaja - 27.-29.koht
Elina Gluboki - 37.koht
9.klass
Katerina Murins - 29.-30.koht
10.klass
Maria Vinogradova - 20.koht
11.klass
Maria Kisseljova - 17.- 20.koht
Jelizaveta Vakarjuk - 28.-30.koht
Julia Zaitseva - 32.koht
Karine Stepanyan





Ljudmilla Simaško





 
 
 
 

 
Eesti loodusteaduste olümpiaad
 
 
8.klass
Serafima Afanasieva - 11.koht
Anna Krupina – 24.koht
Aleksandr Domaškin – 25.koht

Ljudmilla Simaško
Keemia 8.klass
Anna Krupina – 6.koht
Serafima Afanasieva - 7.koht
Aleksandr Domaškin – 10.koht
9.klass
Juri Volodin - 2.koht
Marija Koržova - 19.koht
Daniil Lepkin - 21.koht
Alina Gudkova - 22.koht
Katerina Murins - 27.koht
10.klass
Deniza Šakirzjanova - 38.-39.koht
11.klass
Natalja Baranova - 14.koht
Ivan Ivanenko - 37.koht 
Pelageja Ozerova
Ajalugu  
 
5.-8. klasside vene kirjanduse konkurss 5.klass
Anna Ovtšinnokova, 5.B - 4.koht
Milana Sepp, 5.A - 9.koht

6.klass
Jana Teus, 6.A - 5.koht
Darja  Soroka, 6.C - 6.koht
Daniil Halvorsen, 6.C - 7.koht

7.klass
Sofia Popova, 7.C – 9.koht
Dmitri  Krupnov, 7.A – 12.koht
Arseni Zadvornov, 7.A – 14.koht

8.klass
Anna Krupina - 4.koht
Serafima Afanasieva - 5.koht
Gluhhankova, Anastassi - 11.koht  

Jelena Moisejeva
Irina Luznova


Olga Aparina
Jelena Moisejeva




Olga Aparina



Eleonora Kolesnikova
Irina Luznova
Olga Aparina   
 
Füüsika 8.klass Serafina Afanasieva– 6.-7.koht 
Anna Krupina – 16.koht
Aleksandr Domaškin - 31.-33.koht
9.klass
Juri Volodin - 7.-9.koht
Daniil Lepkin – 23.koht
10.klass
Deniza Šakirzjanova – 23.koht 
11.klass 
Konstantin Široki - 17.koht 



Galina Onofriitšuk
Majandusõpetus 11.klass Konstantin Široki – 11.koht
Artjom Sevbjanov - 22.-23.koht

Niina Sidorenko 
5. ja 6. klasside matemaatikavõistlus 5.klass
Roman Boiko – 25.-28.koht
Irma Kašnikova - 33.-34.koht 
6.klass
Artyom Davydik - 7.-8.koht
Maksimilian Tsenkman - 9.-13.koht 


Irina Semiglazova


Irina Viriassova
 
Konkursid, viktoriinid, võistlused
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Третий Таллиннский городской конкурс по русскому языку 9.klass
Arina Kuznets - 1.koht
Katerina Murins - 12.koht
Alina Gudkova - 14.koht

Eleonora Kolesnikova
Eleonora Kolesnikova
Eleonora Kolesnikova
Kodanikupäeva esseekonkurs 10.klass
Platon Tanaga - Ergutusauhind 

Natalja Goliusova
XVIII üleriigiline noorte etlejate võistlus "Koidulauliku valgel 2014" 10.-12.klass
Sergei Klunkov - laureaat

Erika Jalakas
 
Inglise keele viktoriin 7.klass
Arseni Zadvornov - 19.koht
Artjom Savin - 19.koht

Olga Gortšakova
  
 
Tehnoloogiakonkurs
"Tuleviku klassiruum 2050"


 
10.klass
Maksim Romanjuk - finalist
Maksim Brõzgalov - finalist
11.klass
Konstantin Široki - finalist
Artjom Sevbjanov - finalist

Anželina Latõševa

 
Esseekonkurs
"Kui ma oleksin linnapea"
9.klass
Aleksei Troitski - auhind
Arina Kuznets - auhind
Eleonora Kolesnikova
Natalja Vassiljeva
Erika Jalakas