Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Возьми из мира лучшее и сделай это своим











  • banner
  • banner
  • banner
  • banner

Олимпиады 2015/2016

OLÜMPIAADID 2015/2016   
 
Riigivoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Keemia
 
9.klass
Aleksandr Domaškin - 4.koht
Anna Krupina - 7.koht
Serafima Afanasieva - 9.koht
10.klass
Juri Volodin - 8.koht
Pelageja Ozerova

 
Eesti keel
 
11.klass
Elizabet Berman - 24.koht
12.klass
Polina Tšernjak - 4.koht
Jelizaveta Vakarjuk - 6.koht

Elvi Vaarmann
Natalja Goliusova
Elvi Vaarmann
Vene keel
 
9.klass
Anna Krupina – 9.koht
10.klass
Aleksandra Rammul – 12.koht
Kira Grintšak – 21.koht
11.klass
Deniza Šakirzjanova – 7.koht
Jana Gurkova – 25.koht
12.klass
Natalja Rudtšenko – 14.koht
Elina Mizerova – 20.koht 

Eleonora Kolesnikova  
Irina Lužnova
Jelena Moisejeva

Irina Lužnova  


Jelena Moisejeva 
Ajalugu
 
10.klass
Juri Volodin - 31.koht
12.klass
Jekaterina Viltšenko - 6-7 koht
 
Anatoli Grigorjev
Vjatšeslav Žiburtovitš
 
 
Piirkonnavoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Keemia 
 
8.klass
Nikita Žoglo – 3.koht
Artjom Latuta – 15.koht
9.klass
Anna Krupina – 1.koht
Serafima Afanasieva - 7.koht
Aleksandr Domaškin – 8.koht
Anna Preobraženskaja - 21.-22.koht 
10.klass
Juri Volodin - 1.koht
Alina Gudkova - 22.koht
Daniil Lepkin – 33.koht
12.klass
Natalja Baranova - 18.koht  

Pelageja Ozerova 
Matemaatika  9.klass
Serafima Afanasijeva - 7.koht
Anna Krupina – I-III koht
10.klass
Daniil Lepkin - 11.-12.koht 

Tatjana Pereskokova
Natalia Gureeva
Tatjana Pereskokova 
Füüsika
 
 
8.klass
Arseni Zadvornov - 19.koht
Artjom Latuta - 42.-43.koht
Mihhail Tšulinda - 46.-47.koht
9.klass 
Aleksandr Domaškin - 5.-6.koht
10.klass 
Daniil Lepkin – 15.koht
12.klass
Konstantin Široki - 20.koht 

Galina Onofriitšuk  
Majandusõpetus
 
11.klass 
Maksim Romanjuk - 16.koht
12.klass
Konstantin Široki – 7.koht   

Niina Sidorenko
 
Geograafia  7.klass
Gleb Vakarjuk– 47.koht 
Filipp Rodchenkov - 51.koht
8.klass
Arseni Zadvornov - 34.-35-koht
Mihhail Tsulinda - 37.koht
Artjom Latuta - 50.koht
Kirill Nikiforov - 53.koht
9.klass
Aleksandr Domaškin – 4.koht
Serafima Afanasieva– 9.koht
Anna Krupina – 16.koht   

Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva  

Ljudmilla Simaško
Ljudmilla Simaško

Natalja Vassiljeva

Ljudmilla Simaško  
Natalja Vassiljeva
Natalja Vassiljeva 
Bioloogia  8.klass
Arseni Zadvornov - 10.koht
Nikita Šalov - 17.- 18.koht
Mihhail Tšulinda - 31.-33.koht
9.klass
Serafima Afanasieva - 10.-11.koht
Aleksandr Domaškin - 21.-23.koht
Anna Preobraženskaja - 34.koht
12.klass
Maria Kisseljova - 21.-24.koht
Jelizaveta Vakarjuk - 30.-32.koht  

Ljudmilla Simaško
 
Ajalugu
 
6. klass
Vana-Kreeka ja Vana-Rooma mütoloogia

Roman Boiko
Anna Ovtšinnikova
Saveli Novak
8. klass
Napoleon ja Napoleoni sõjad. Viini kongress

Nikita Šalov
9. klass
Külm sõda ja ideoloogiline vastasseis

Aleksandr Domashkin
Elina Gluboki
Deniss Bozadarov
Lähiajalugu.
Sotsialismileer ja selle lagunemine

Jekaterina Viltšenko – III – IV
Serafima Afanasieva
Üldajalugu.
Absolutism ja valgustatud absolutism

Juri Volodin 


Anatoli Grigorjev   
 
Vjatšeslav Žiburtovitš  



Anatoli Grigorjev        


Vjatšeslav Žiburtovitš
Anatoli Grigorjev  


Anatoli Grigorjev
Konkursid, viktoriinid, võistlused
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Tallinna XVI keemiaviktoriin  Noorem rühm – 3.koht 
Vanem rühm  – 2.koht     
Pelageja Ozerova 
Kultuuriministeeriumi ja Kodanikuhariduse programmi MINU RIIK poolt  kodanikupäevaks 2016 väljakuulutatud XIV esseekonkursi “MUUSIKA ÜHENDAB”   12.klass
Natalja Baranova - auhind 

Ljudmila Sjomina
HITSA õpilastööde konkurss
 
võistluskategooria "Digitaalne õppematerjal"
12 klass - I koht

Е.Вакарюк, Е.Романова,
В.Викторова, М.Киселева

Анжелина Латышева
EENeti 2015. aasta arvutijoonistuste võistlus
 
12.klass
Natalja Baranova - 3.koht 
Maailma parim laulupidu 

Anželina Latõševa
Inglise keele ainevõistluse British Culture   10.-11.klass
Anne Wells, Sofia Vasman - 10.-11.koht 

Olga Gortšakova
Keemia lahtise võistlus 12.klass
Natalja Baranova – 19.koht
10.klass
Volodin Juri – 9.koht
9.klass
Krupina Anna – 14.koht
Domaškin Aleksandr – 36.koht 
 
Pelageja Ozerova
Kodanikupäeva viktoriin 
 
6.klass
Anna Ovtšinnikova – 2.koht

Anatoli Grigorjev  
Inglise keele viktoriin  7.klass
Bogdan  Seljanko – 11.-15.koht 
Arthur James Torresen – 11.-15.koht 

Juri Logvin
Районные соревнования

"Haabersti Liiklusäss"

Команда 2Б

Косенкова Мария

Кузнецов Артём

Брагина Анастасия

1 место

Юлия Пантелеева
Eesti karikavõistlused

Pranglimises 2016

Nutisport




 

PRANGLIMINE 2015/2016 - Соревнования по устному математическому счету
Республиканский финал Пранглимине

Parimad koolid:

Tallinna Õismäe Vene Lütseum – 5.koht

Parimad klassid:
2.b klass
- 2.koht
5.a klass - 5 koht

Konstantin Gorbatovski (5 klass) – 2.koht (oskajad)
Artur Kann (2 klass) - 11.koht (sirgutajad)
Arseni Zadvornov (8 klass) – 6.koht (noormehed)

Julia Pantelejeva

Julia Pantelejeva
Pranglimine-
Международные соревнования в Словении

PRANGLIMINE - WORLD CHAMPIONSHIPS
May 7, 2016. Slovenia Murska Sobota
5 klass
Konstantin Gorbatovski  – 5.koht
Natalia Gureeva
Informaatikaviktoriin I voor
Kobras 2015/2016
8.klass
Aleksander Truss - 8.koht

Žanna Rjazanova
Informaatikaviktoriin II voor
Kobras 2015/2016
8.klass
Aleksander Truss  - 9.koht 

Žanna Rjazanova
Veebipõhine füüsikaviktoriin
"Spekter" 2016
9 klass
Serafima Afanasieva - 10.koht
10 klass
Daniil Lepkin - 2.koht
Galina Onofriitšuk
5. ja 6. klasside matemaatikavõistlus
 

 
5.klass
Evelina Grunin - 35.-39.koht
Stefan Nõmmemees - 40.-48.koht
6.klass
Aleksei Popov - 24.-25.koht
Jelena Sinelnik - 38.-41.koht 

Natalia Gureeva
Irina Semiglazova
Irina Viriassova
Vene keel
Интеллектуальный марафон «Росток»  

2.klass
Jelizaveta Kanarjova – 2.koht
3.klass
Darja Rodzik - 2.koht
Maria Sõritskaja – 4.koht


Jevgenija Pankratova


Jelena Danilo
Anna Skoromnõh
Luulekonkurss

Mis oli pühendatud K.J.Petersoni aastapäevale ning Emakeelepäevale.
Sel aastal konkursil osales 16 koole.
4-6 klass
Laureaat:
Evelin Grunin - Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Eripreemia:
Ilja Karasjov - Tallinna Õismäe Vene Lütseum
 
Anne Soroka
Jelena Konopljova

 
Tallinna XVI keemiaviktoriin  Noorem rühm – 2.koht    
Vanem rühm  – 2.koht            

Pelageja Ozerova