Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Возьми из мира лучшее и сделай это своим











  • banner
  • banner
  • banner
  • banner

Олимпиады 2016/2017

OLÜMPIAADID 2016/2017   

Riigivoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Loodusteadused  10.klass
Anna Krupina - 4.koht
 
Füüsikavõistlus Kajaks 9.klass
Nikita Žoglo - 1.koht
10.klass
Serafima Afanasieva - 2.koht
Anna Krupina – 12.koht
Galina Onofriitšuk
Vene keel

11.klass
Darja Jarušina, 11.A – 5.koht
Aleksandra Rammul, 11.А – 10.koht


Jelena Moisejeva
Irina Lužnova
Keemia 9.klass
Artjom Latuta – 2.koht
Nikita Žoglo – 3.koht
10.klass
Anna Krupina – 2.koht
Serafima Afanasieva– 20.koht
Aleksandr Domaškin – 23.koht
11.klass
Juri Volodin - 7.koht
Pelageja Ozerova
Majandusõpetus 11.klass
Denis Danilov – 8.koht
Niina Sidorenko
Piirkonnavoor
Õppeaine Õpilane Õpetaja
Inglise keel 10.klass
Anna Preobraženskaja – 6.koht
11.klass
Anastasia Belkine – 25.koht
12.klass
Sofia Vasman – 33.koht
Elena Bebekh

Olga Gortšakova
Bioloogia 9.klass
Artjom Latuta – 13.-14.koht
11.klass
Adelina Goda - 26.-29.koht
Arina Kuznets – 36.koht
12.klass
Sinikka Paukku - 14.-16.koht
Ines Tihhomirova - 28.koht
Ljudmilla Simaško
Füüsika 9.klass
Arseni Zadvornov - 28.koht
Nikita Žoglo – 36.koht
10.klass
Anna Krupina – 10.koht
Serafima Afanasieva – 15.-16.koht
Aleksandr Domaškin - 43.koht
11.klass
Daniil Lepkin – 22.koht
Galina Onofriitšuk
Keemia 8.klass
Aleksandr Belditski - 5.koht
Artyom Davydik - 22.-23.koht
Artyom Gurin - 30.-31.koht
9.klass
Nikita Žoglo - 2.-3.koht
Artjom Latuta - 4.-6.koht
10.klass
Anna Krupina – 1.koht
Aleksandr Domaškin – 2.-3.koht
Serafima Afanasieva – 4.-5.koht
Anna Preobraženskaja - 32.koht
11.klass
Juri Volodin - 3.koht
Pelageja Ozerova
Matemaatika 7.klass
Jelena Sinelnik - 36.-37.koht
8.klass
Ivan Mikhailov - 27.-30.koht
10.klass
Anna Krupina – II-III koht
Serafima Afanasieva - 11.-12.koht
Aleksandr Zahharov - 31.koht
11.klass 
Elina-Dariya Davydik - 11.-12.koht
Marija Koržova - 16.-18.koht
Daniil Lepkin - 29.-30.koht
Irina Semiglazova

Galina Rammul

Tatjana Pereskokova




 
Majandusõpetus 11.klass
Juri Volodin, 11.A – 7.koht
Denis Danilov,11.A – 8.-9.koht
Niina Sidorenko
 
 
Konkursid, viktoriinid, võistlused
Õppeaine Õpilane Õpetaja
“Mis? Kus? Millal?” 
Первый тур Молодежного Кубка Мира игры
“Что? Где? Когда?” среди школ г. Таллинна 
Meie kooli meeskond 1 koht
“Команда из Таллинна”  заняла 1-ое место.
Состав:
Афанасьева Серафима (10 класс),
Крупина Анна (10 класс),
Преображенская Анна (10 класс),
Чулинда Михаил (9 класс),
Ратников Никита (9 класс),
Кузьмин Михаил (9 класс). 
Vjatšeslav Žiburtovitš
Tallinna
XVII keemiaviktoriin
I voor
Noorem rühm - 1.koht
Vanem rühm - 3.koht
II voor
Noorem rühm - 2.koht
Aleksandr Belditski, 8.В
Artjom Latuta, 9.В
Nikita Žoglo, 9.В

Vanem rühm - 3.koht
Juri Volodin, 11.A
Aleksandr Domaškin, 10.А
Anna Krupina, 10.А
Pelageja Ozerova
Eesti koolinoorte
XXIII keemia lahtine võistlus
Noorem rühm
Anna Krupina – 3.koht
Nikita Žoglo - 12.koht
Aleksandr Domaškin – 15.koht
Artjom Latuta - 17.koht
Anna Preobraženskaja - 50.koht
Vanem rühm
Juri Volodin - 8.koht
Pelageja Ozerova
Inglise keele viktoriin Kristina Kulman, 7.B, Darja Sorgina,7.В – 16.-18.koht Elena Bebekh
5.-8. klasside vene keele
ja kirjanduse konkurs
5.klass 
Sofia Bogdanova – 8.koht
Vladislav Šahhov – 11.koht
6.klass
Anna Babõnina -  8.koht
Gerda Maria Antonova – 19.koht
Elizabet Viriassova – 20.koht
7.klass
Milana Sepp, 7.A – 1.koht
Daniil Krjahrenov – 7.koht
Aleksandr Legovitš – 12.koht
8.klass
Jana Teus, 8.A – 6.koht
Bogdan Seljanko - 15.koht
Violetta Tirusk – 16.koht
Eleonora Kolesnikova
Jelena Moisejeva

Olga Aparina

Eleonora Kolesnikova
Olga Aparina

Olga Aparina
Jelena Moisejeva


Olga Aparina
Pranglimise Eesti MV 2017 K. Gorbatovski, 6А - 1.koht
A. Kann, 3В - 3.koht
A. Zadvornov, 9А - 4.koht
M. Semenjuk, 3В - 11.koht
Natalja Gurejeva
Julia Pantelejeva
Galina Rammul
Pranglimine 2017
Piirkondade koondtulemus
3.B klass - 2.koht Julia Pantelejeva
Füüsikaviktoriin "Kajakas" 10 klass 
Serafima Afanasieva, 10.A – 2.koht
Galina Onofriitšuk 
Füüsikaviktoriin "Spekter" 11 klass 
Daniil Lepkin, 11.A - 8.koht 
Galina Onofriitšuk 
Astronoomiaviktoriin „Pulsar“ 10 klass 
Domaškin Aleksandr, 10.A – 6.koht
Galina Onofriitšuk