Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Возьми из мира лучшее и сделай это своим











  • banner
  • banner
  • banner
  • banner
Расписание звонков
1. tund 08:15 - 09:00
2. tund 09:10 - 09:55
3. tund 10:15 - 11:00
4. tund 11:20 - 12:05
5. tund 12:25 - 13:10
6. tund 13:30 - 14:15
7. tund 14:25 - 15:10
8. tund 15:20 - 16:05
Расписание уроков
Контакты
Registrikood 75019135,
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Карта

Кружки

2021/2022.õppeaastal Tallinna Õismäe Vene Lütseumi tasuta huviringid 
 
Ringi nimetus Ringijuht Klassid
Mudilaskoor
Neiudekoor
Ljudmilla Sjomina
ljudmila.sjomina@tovl.edu.ee
1.-4.klassid
5.-11.klassid
Erudiit Jelena Danilo
jelena.danilo@tovl.edu.ee
3. klassid
Käsitöötuba 1,2,3 Anžela Gusseva
anzela.gusseva@tovl.edu.ee
1.-3.klassid
Käsitöötuba 4 Jana Otsatalu
jana.otsatalu@tovl.edu.ee
5.-6.klassid
Üldfüüsiline valmistus Valentina Popkova
valentina.popkova@tovl.edu.ee
3.-5.klassid
Võrkpall Sergei Tanaga
sergei.tanaga@tovl.edu.ee
10.-12.klassid
Väike teadur
Noor teadur
Anna Afanasieva
anna.afanasieva@tovl.edu.ee
Anna Skoromnõh
anna.skoromnoh@tovl.edu.ee
1.-2.klassid
3.-4.klassid
Kunst Jelena Tärn
jelena.tarn@tovl.edu.ee
4.-6.klassid
Tehnoloogia tüdrukutele Unicorn SQUAD Anzelina Latõševa
anzelina.latoseva@tovl.edu.ee
6.-12.klassid
Robootika meie elus Anzelina Latõševa
anzelina.latoseva@tovl.edu.ee
4.-12.klassid
Multimeedia Semjon Stepanov
semjon.stepanov@tovl.edu.ee
5.-7.klassid
Arvutiring Anzelina Latõševa
anzelina.latoseva@tovl.edu.ee
Semjon Stepanov
semjon.stepanov@tovl.edu.ee
4. klassid
Inglise keel Natalja Martõnenko Anneli Ilomets-Veevo 1.A klass
Inglise keel Juri Logvin
Marina Knjazeva
1.B klass
Inglise keel Natalja Martõnenko Svetlana Danileiko 1.C klass
Inglise keel Juri Logvin
Marina Knjazeva
1.D klass
 
Tasulised trennid
Allikas Tantsustuudio Ekaterina Tarasjuk
stuudio.allikas@mail.ee 
BUDO Spordiklubi Sergei Teplõhh 
budoestonia@mail.ru 
Eesti Koshiki Karate Föderatsioon Konstantin Iljenko 
edudokarate@gmail.com 
Eesti Spordiselts Põhjakotkas Tõnu Nurk 
info@pohjakotkas.ee 
Katleri Taekwondoklubi Eduard Svarval 
taekwondo@taekwondo.ee 
Tallinna Spordiakadeemia Kalev Jevgeni Gurjanov 
bctallinn@gmail.com 
Sintai-S Spordiklubi Anton Brussin 
info@sintai-s.ee    t. 56482778
Vabaettur MTÜ Maleakadeemia Natalja Glushakova 
vabaettur@vabaettur.ee 
Viimsi Sulgpalliklubi Aigar Tõnus 
aigartonus@hotmail.com