Tallinna Õismäe Vene Lütseum

Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

  • banner
Tundide ajad
1. tund 08:00 - 08:45
2. tund 08:55 - 09:40
3. tund 10:00 - 10:45
4. tund 11:05 - 11:50
5. tund 12:10 - 12:55
6. tund 13:15 - 14:00
7. tund 14:10 - 14:55
8. tund 15:05 - 15:50
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Õpetajad

Praegu Tallinna Õismäe Vene Lütseumis töötab 71 õpetajat.  
 
Õpetaja E-mail Õppeaine
Adoson, Susanne Susanne.Adoson@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Afanasieva, Anna Anna.Afanasieva@tovl.edu.ee algklassiõpetaja
Andrejeva, Jelena Jelena.Andrejeva@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Andrejeva, Natalja Natalja.Andrejeva@tovl.edu.ee kunstiõpetaja
Aparina, Olga Olga.Aparina@tovl.edu.ee  kirjanduse ja vene keele õpetaja
Bahur, Jana Jana.Bahur@tovl.edu.ee  algklassiõpetaja
Bebekh, Elena Elena.Bebekh@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Birina, Niina Niina.Birina@tovl.edu.ee  algklasside vanemõpetaja
Budanova, Ljudmilla Ljudmilla.Budanova@tovl.edu.ee abiõpetaja
Butseva, Olga Olga.Butseva@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Danileiko, Svetlana Svetlana.Danileiko@tovl.edu.ee algklassiõpetaja
Danilo, Jelena Jelena.Danilo@tovl.edu.ee  algklasside vanemõpetaja
Danštšikova, Aleksandra Aleksandra.Danstsikova@tovl.edu.ee algklassiõpetaja
Erkmaa, Aivo Aivo.Erkmaa@tovl.edu.ee kehalise kasvatuse õpetaja
Gevorgjan, Marina Marina.Gevorgjan@tovl.edu.ee  eesti keele õpetaja
Gortšakova, Olga Olga.Gortsakova@tovl.edu.ee  inglise keele vanemõpetaja
Gurejeva, Natalia Natalia.Gureeva@tovl.edu.ee  matemaatikaõpetaja
Gurjanov, Jevgeni Jevgeni.Gurjanov@tovl.edu.ee kehalise kasvatuse õpetaja
Gusseva, Anžela Anzela.Gusseva@tovl.edu.ee  algklassiõpetaja
Ilomets-Veevo, Anneli Anneli.Ilomets@tovl.edu.ee õpetaja, loodusõpetus, geograafia
Jalakas, Erika Erika.Jalakas@tovl.edu.ee  eesti keele õpetaja
Juhanson, Rita Rita.Juhanson@tovl.edu.ee  eesti keele vanemõpetaja
Kabrits, Tatjana Tatjana.Kabrits@tovl.edu.ee  kehalise kasvatuse õpetaja
Kislaja, Natalia Natalia.Kislaja@tovl.edu.ee eesti keele õpetaja
Kolesnikova, Eleonora Eleonora.Kolesnikova@tovl.edu.ee  vene keele õpetaja
Kolotygina, Irina Irina.Kolotygina@tovl.edu.ee  bioloogiaõpetaja
Konopljova, Jelena Jelena.Konopljova@tovl.edu.ee  eesti keele õpetaja
Kosteiko, Natalja Natalja.Kosteiko@tovl.edu.ee  algklassiõpetaja
Kraynova, Zoya Zoya.Kraynova@tovl.edu.ee  muusikaõpetaja
Latõševa, Anželina Anzelina.Latoseva@tovl.edu.ee informaatikaõpetaja
Lindpere, Janika Janika.Lindpere@tovl.edu.ee eesti keele õpetaja
Logvin, Juri Juri.Logvin@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Loos, Jelena Jelena.Loos@tovl.edu.ee eesti keele õpetaja
Lužnova, Irina Irina.Luznova@tovl.edu.ee  vene keelе pedagoog-metoodik 
Maksimova, Olga Olga.Maksimova@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Matuzova, Alla Alla.Matuzova@tovl.edu.ee  eesti keele õpetaja
Migalenyuk, Svetlana Svetlana.Migalenyuk@tovl.edu.ee algklassiõpetaja
Mištšenko, Inna Inna.Mistsenko@tovl.edu.ee  sotsiaaltöötaja
Moisejeva, Jelena Jelena.Moisejeva@tovl.edu.ee  vene keele pedagoog-metoodik
Onofriitšuk, Galina Galina.Onofriitsuk@tovl.edu.ee füüsikaõpetaja
Ozerova, Pelageja Pelageja.Ozerova@tovl.edu.ee  keemia pedagoog-metoodik
Otsatalu, Jana Jana.Otsatalu@tovl.edu.ee käsitööõpetaja
Pajo, Irina Irina.Pajo@tovl.edu.ee  inglise keele õpetaja
Pankratova, Jevgenia Jevgenia.Pankratova@tovl.edu.ee  algklassiõpetaja
Pantazi, Daria Daria.Pantazi@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Pereskokova, Tatjana Tatjana.Pereskokova@tovl.edu.ee  matemaatika õpetaja
Popkova, Valentina Valentina.Popkova@tovl.edu.ee  kehalise kasvatuse õpetaja
Pääbus, Maarika Maarika.Paabus@tovl.edu.ee eesti keele õpetaja
Rammul, Galina Galina.Rammul@tovl.edu.ee  matemaatikaõpetaja
Rassadinova, Jevgenia Jevgenia.Rassadinova@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Rissling, Oksana Oksana.Rissling@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Semiglazova, Irina Irina.Semiglazova@tovl.edu.ee  matemaatikaõpetaja
Sidorenko, Niina Niina.Sidorenko@tovl.edu.ee  majandusõpetuse õpetaja
Simaško, Ljudmilla Ljudmilla.Simasko@tovl.edu.ee  bioloogia ja maateaduse pedagoog-metoodik
Sjomina, Ljudmila Ljudmila.Sjomina@tovl.edu.ee  muusikaõpetuse õpetaja
Skoromnõh, Anna Anna.Skoromnoh@tovl.edu.ee  algklasside õpetaja
Soroka, Anne Anne.Soroka@tovl.edu.ee  algklassiõpetaja
Stepanova, Tatjana Tatjana.Stepanova@tovl.edu.ee ajalooõpetaja
Sutenkova, Jelena Jelena.Sutenkova@tovl.edu.ee eesti keele õpetaja
Tkatš, Jevgenia Jevgenia.Tkats@tovl.edu.ee vene keele õpetaja
Zalans, Aleksandrs Aleksandrs.Zalans@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Šats, Anna Anna.Sats@tovl.edu.ee  vene keele õpetaja
Žiburtovitš, Vjatšeslav Vjatseslav.Ziburtovits@tovl.edu.ee  ajalooõpetaja
Žuravljov, Anatoli Anatoli.Zuravljov@tovl.edu.ee  õpetaja, tehnoloogiaõpetus
Tanaga, Sergei Sergei.Tanaga@tovl.edu.ee  kehalise kasvatuse õpetaja
Tšesnokova, Natalia Natalia.Tsesnokova@tovl.edu.ee  matemaatika ja arvutiõpetuse õpetaja
Tumaševa, Tatjana Tatjana.Tumaseva@tovl.edu.ee inglise keele õpetaja
Vaarmann, Elvi Elvi.Vaarmann@tovl.edu.ee  eesti keele õpetaja
Varvaruk, Regina Regina.Varvaruk@tovl.edu.ee algklassiõpetaja
Vassiljeva, Natalja Natalja.Vassiljeva@tovl.edu.ee  maateadusõpetaja
Viriassova, Irina Irina.Viriassova@tovl.edu.ee  eesti keele õpetaja