Võta maailmast parim ja tee see enda omaks

Tundide ajad
1. tund 08:00 - 08:45
2. tund 08:55 - 09:40
3. tund 10:00 - 10:45
4. tund 11:05 - 11:50
5. tund 12:10 - 12:55
6. tund 13:15 - 14:00
7. tund 14:10 - 14:55
8. tund 15:05 - 15:50
Kontaktinfo
Õismäe tee 28, 13512 Tallinn
(+372) 674 - 95 - 51
tovl@tovl.edu.ee
Vaata kaardilt

Projektid ja koostööpartnerid

Projektide loetelu ja sisu

Central Baltic Enterprises without Borders

CBEwB on JA Eesti projekt, mille raames luuakse Eesti koolides ühised õpilasfirmad Soome, Läti või Rootsi õpilastega.
Displaying EU.jpg

2016/2017. õ.a. eesmärgid: Jätkata osavõttu linna, vabariigilistest ja rahvusvahelistest projektidest ning olümpiaadides.  Rahvusvahelised projektid
EL URBACT II pilootprojekt

Using Social Studies and Languages to Teach Sustainability at the Upper Secondary Level

Comenius Regio projekt ICE
"Kooli õppeprotsessi arendamine koostöös kogukonnaga"
(Improving attainment by community engagement in the learning process - ICE)
Projekti eesmärkideks on koolijuhtide, õpetajate ja õpilaste teadmiste ja oskuste parendamine koostöö- ja suhtlemisoskuste ning kujundava hindamise arendamise kaudu, õpilaste võtmepädevuste parendamine läbi kogukonna aktiivse kaasamise õpiprotsessi ning headest praktikatest ja meetoditest õppimine partnerregioonides - Tallinnas ja Norfolkis, Inglismaal. Projektis osalejad on samaaegselt õppijad, kes on kaasatud uute koostöösuhete arendamisse kooli ja kogukonna vahel.
Tegevused:
• Tallinna ja Norfolki partnerregioonide vahel hea praktika jagamine ja sobiva juurutamine õppimise ja õpetamise protsessis
• kujundava hindamise alaste koolitusseminaride ja õppevisiitide läbiviimine õpetajatele ja koolijuhtidele
• kogukonna aktiivne kaasamine õppimise protsessidesse mitteformaalsete praktiliste töötubade kaudu tervisedenduse, kunsti, kultuuri, traditsioonide ja pedagoogilise arengu valdkonnas
- elektroonilise hea praktika kogumiku ja koolitusmaterjlide koostamine
- teabe jagamine projekti tegevustest ja tulemustest teistele huvilistele
Projekti kestus: 01.08.2013 – 31.07.2015

Projekt  “Vapustavad loomad“

Misa projekt „Keel avab uksed“
Misa projekt „Kodanikuteadlik õpilane“
Projekt  "Koos on parem olla"
Projekt   "Eesti ilu ja võlu"

Projekt "Aktiivne ja turvaline koolipäev"

Kesk-Balti Interreg IVA programmi projekt "Aktiivne ja turvaline koolipäev".
Projekti kestus: 2009-2012
Partnerid: Turku ja Tallinna Haridusamet
Projekti põhieesmärgiks on anda koolidele konkreetseid töövahendeid, mille abil aktiviseerida õpilasi vahetundidel ning pärast koolipäeva lõppu, luua paremad võimalused sõprussuhete tekkimiseks ja arenemiseks, panna alus õpilaste aktiivsele ja turvalisele pärastlõunale.

Lisainformatsioon.

Tallinna Õismäe Vene Lütseumi tegevuskava 2010-.2011.õppeaastal
Tallinna Õismäe Vene Lütseumi tegevuskava 2011.-2012.õppeaastal Tallinna Õismäe Vene Lütseumi tegevuskava 2012.-2013.õppeaastal